0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بررسی بازی Neon White

بررسی بازی Neon White ، موضوعی است که در ادامه به آن می پردازیم و با یکی از بکرترین اکشن های اول شخص آشنا می شویم.

شاید این بازی از آن دسته بازی هایی باشد که برای شما اعتیادآور باشد. حتماً با خواندن این جمله متوجه می شوید که قرار است با یکی از جذاب ترین بازی های اخیر آشنا شویم.

علاقمندان به بازی های PS5 ، بازی های PS4 و بازی های ایکس باکس سری ایکس و سری اس و ... می تواند جدیدترین بازی ها را از سایت Psstar.ir خریداری نمایند.

داستان بازی نئون سفید

داستان درباره فردی گمنام است که در این بازی به اسم مستعار White شناخته می شود. این فرد گویی مرده است و در آستانه ورود به جهنم است. موجوداتی به اسم بلیورها که ادعای نماینده بودن از جانب خدا را دارند ، وایت را به بهشت می آورند تا برای به هلاکت رساندن شیاطینی که بی اجازه به این مکان مقدس می آیند ، برنامه ریزی کنند.

در بررسی بازی Neon White  متوجه شده که قرار است به برترین انسان هایی که در بین خطاکاران هستند بلیط ماندن در بهشت را بدهند تا خداوند بزرگ از سر تقصیرات آنها بگذرد. بلیورها ، صورت خطاکاران را با ماسک می پوشانند. اگر خطاکاران این ماسک ها را بردارند ، انفجار مهیبی رخ می دهد که آنها را به هلاکت می رساند.

سبک بازی نئون سفید ( شیاطین در بهشت )

نئون سفید یک بازی سکوبازی و اول شخص می باشد. ولی به سبب ماجراجویی جذاب آن و وجود کارت های موجود در این بازی ، سبک بازی تا حدودی متفاوت می شود. در این بازی ، مجموعه ای از کارت های رنگی دیده می شوند که این کارت ها دو خصیصه مهم به شخصیت بازی می دهند.

در ادامه بررسی بازی Neon White به تحلیل کارت های موجود در بازی می پردازیم. کارت های موجود در این بازی در مرحله ی نخست ، نشانه ای از سلاح های ویران کننده هستند. بنابراین می توان از کارت ها به عنوان یک اسلحه استفاده نمود. هر یک از کارت های بازی دارای یک خصوصیت مهم هستند. این نکته را به یاد داشته باشید که زمانی که از کارت ها استفاده می کنید ، دیگر آن کارت ها حذف می شوند و قابل استفاده نیستند.

در این بازی برای هر دست ، امکان نگه داشتن سه کارت وجود دارد. فقط در شرایطی می توانید از کارت جدید بهره بگیرید که کارت قبلی را به جای آن قرار دهید. سبک بازی نئون وایت را به سبب قوانین خاص کارت بازی ، یک سبک خاص می دانیم. سبک اصلی این بازی ، شوتر اول شخص می باشد.

طراحی شخصیت بازی نئون سفید

در ادامه بررسی بازی Neon White ، به شخصیت پردازی آن اشاره می کنیم. یک شخصیت پردازی ساده و معمول را در این بازی شاهد هستیم. هر یک از شخصیت ها ، از خصوصیات خاصی برخوردار هستند. نئون زرد ، نئون بنفش و ... از جمله کاراکترهای موجود در این بازی هستند.

در این بازی با کاراکترهای مختلفی روبرو هستید که روند بازی را برای شما متنوع تر می کنند.اگر بخواهید در این بازی مأموریت جدید بگیرید باید نزد یک گربه بروید که جالب به نظر می آید. کاراکتر های نئون سفید با دنیای انیمه ها ، شباهت بسیار زیادی دارند. نحوه برخورد و صحبت کردن آنها به بعضی از انیمه ها بسیار شبیه می باشد.

بررسی بازی Neon White ، بخش گیم پلی

گیم پلی نئون سفید ، نقطه قوت بازی به حساب می آید. این بازی ، بکر و تازه است و حرف جدیدی برای گفتن دارد. یک ترکیب و طراحی بکر موجب جذابیت این بازی شده است. شاید این بازی را در نگاه اول یک شوتر ساده بدانید. اما این بازی با یک شوتر معمولی ، تفاوت دارد. کارت های این بازی ، یکی از دلایل تمایز این بازی با سایر شوترها است.

طراحی مراحل بازی ، به خوبی انجام گرفته است. مراحل ابتدایی بازی ساده هستند و مراحل بعدی کم کم دشوار می شوند. اگر در هر مرحله ای از بازی شکست بخورید ، به آسانی به مرحله نخست آمده و بازی را از ابتدا آغاز می کنید.

در بررسی بازی Neon White متوجه شده که به منظور پیشرفت در بازی و اخذ مراحل بیشتر در این بازی باید رتبه خود را افزایش دهید. اگر رتبه نئون پایین باشد ، نمی تواند پیشرفت محسوسی در بازی داشته باشد. زمانی که شما قصد گرفتن مرحله جدید را دارید ، رتبه ای برای شما مشخص خواهد شد که در صورت دارا بودن آن رتبه می توانید مراحل را اخذ نمایید.

برای افزایش رتبه ، باید مراحل بازی را با کسب مدال حداقل طلا به پایان برسانید. مدال برنز و نقره نمی تواند آنچنان مثمر ثمر واقع شود. هر مدال طلا ، موجب افزایش رتبه شما خواهد شد. فکر نکنید که برای اخذ مدال طلا ، کار دشواری در پیش دارید. با کمی هوش و دقت می توانید مدال طلا را بدست بیاورید.

بررسی بازی Neon White ، بخش مبارزات

حریفان و دشمنان شما در این بازی ، آنچنان توانمند نیستند. بنابراین در مقابله با آنها کار دشواری ندارید. ممکن است ساده بودن دشمنان و مبارزات بازی به مذاق برخی از گیمرهای علاقمند به مبارزه خوش نیاید.

به هر حال بازی نئون سفید ، یک بازی ساده و کوتاه است و از چنین بازی ، نمی توان بیش از این انتظار داشت. دشمنان موجود در این بازی 4 نوع هستند که سه مورد از آنها دارای کارت های ویژه ای هستند. اگر بتوانید هر یک از دشمنان را از سر راه خود بردارید و آنها را نابود کنید ، از کارت های آنها برخوردار می شوید.

در بررسی بازی Neon White در بخش مبارزات ، به یک قسمت جذاب می رسیم. قسمت جذاب بازی ، جدال با غول آخر بازی است که باید سرعتی انجام شود. درست است که دشمنان موجود در این بازی ساده هستند ، اما اگر آنها را دست کم بگیرید دچار مشکل خواهید شد. برای نابودی غول آخر بازی باید تمام تلاش خود را بکنید. هر چه از اول بازی تا این مرحله کار ساده ای داشتید ، در انتهای بازی و در زمان مبارزه با غول آخر بازی به سختی خواهید افتاد.