0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بررسی بازی Loopmancer

بررسی بازی Loopmancer ، موضوع مقاله ما است. از دیدگاه های مختلفی به بررسی این بازی مهیج و خلاقانه می پردازیم.

در طراحی این بازی از ایده های جدیدی استفاده شده است. بازی هایی در این سبک ، طرفداران بسیار زیادی دارند. بازی فوق برای پلتفرم های مختلفی شامل پی سی ، ایکس باکس و پلی استیشن و نینتندو سوییچ و ... عرضه شده است.

اگر قصد خرید ایکس باکس سری ایکس / اس ، پلی استیشن 4 ، پلی استیشن 5 و سایر کنسول های بازی را دارید ، حتماً سری به سایت psstar.ir بزنید. شک نداریم که با دیدن قیمت های باورنکردنی محصولات این فروشگاه ، برای خرید کنسول مورد علاقه خود ترغیب خواهید شد. برای اینکه بازی های ویدئویی را با بالاترین کیفیت اجرا کنید به خرید یکی از کنسول های بازی جدید اقدام نمایید. حال به سراغ نقد و بررسی این بازی می رویم.

داستان بازی لوپ منسر

در این بازی شما ایفاگر نقش کارآگاهی باهوش بوده که رویدادهای جالبی را پشت سر می گذارد. در بررسی بازی Loopmancer مشاهده نموده که روزی کارآگاه داستان از خواب بلند شده و با یک پرونده ای جدید مواجه می شود.

پرونده ی جدید او در رابطه با مفقود شدن دختری خبرنگار است. افرادی مرموز در انجام مأموریت او مشکلاتی را بوجود می آورند. این کارآگاه با مشکلات زیادی مواجه است و در فراغ همسر و فرزندش می باشد. هر مرتبه که این کارآگاه کشته شده و مجدداً زنده می شود ، یک پرونده تازه ای بر روی دست او گذاشته می شود. لذا این کارآگاه در یک چرخه ی بیهوده به دام افتاده است.

نکته بسیار مهمی که در اجرای این بازی باید بدان توجه داشته باشید ، این است که تصمیم گیری های شما بر روی روند بازی و سرنوشت شخصیت ها اثر می گذارند. لذا پایان بندی های متفاوتی برای این بازی وجود دارند.

بررسی بازی Loopmancer از نظر گیم پلی

زمانی که به نقد و بررسی یک بازی می پردازیم ، توجه زیادی به گیم پلی بازی داریم. زیرا مهمترین مشخصه هر بازی ، گیم پلی آن است. سبک این بازی ، اکشن و پلیسی است که از بازی های سایبرپانک می باشد. سلاح ها و دشمنان بی شمار و متنوعی در این بازی وجود دارند که زمینه را برای مبارزات جذاب و دیدنی فراهم می کند.

با وجود تلاش های بسیار زیاد برای ارائه گیم پلی متنوع ، تکرارهای زیادی در بازی وجود دارند. نمی توان این بازی را از بازی های اصیل دانست ، چون ایرادات زیادی در آن وجود دارد.

المان های محیطی گوناگونی در این بازی به چشم می خورند که از تلاش های شما جلوگیری می کنند. همه چیز دست به دست هم داده است که از پیشروی شما جلوگیری شود. مأموران زیرزمینی بسیاری برای شما مزاحمت ایجاد می کنند.

در بررسی بازی Loopmancer متوجه شده که قسمت داستانی بازی راحت تر است و اگر نمی خواهید با چالش های بزرگی مواجه شوید باید این قسمت را اجرا کنید.  جدال ها در این بازی ، خشونت بسیار زیادی داشته و سرعت بالایی دارد. با تنوع سلاح های در اختیار ، می توانید به شکل های مختلفی مبارزه نمایید.

درجه سختی بازی تقریباً بالا بوده و در بخش هایی از بازی توسط نینجاهای پنهانی محاصره می شوید. در این شرایط ، چاره ای به جز لم دادن به دیوار و تیراندازی ندارید. اگر می خواهید جان سالم به در ببرید ، باید از تجهیزات بسیار خوبی استفاده کنید. همچنین تصمیماتی که می گیرید بایستی هوشمندانه و متفکرانه باشد تا در این قسمت ها موفق عمل کنید.

مبارزات در loopmancer

در بررسی بازی Loopmancer به یک نقطه ضعف می رسیم. البته شاید نتوان اسم آن را نقطه ضعف گذاشت. شما برای بهره مندی از اسلحه ها باید پول خرج کنید. نخست دشوار است که بر این مسئله واقف شوید که کدامیک از سلاح ها برای مبارزه با توجه به سبک بازیکن ، ایده آل تر است.

مسئله مهم دیگری که باید بدان توجه داشته باشید این است که دشمنان و غول های قدرتمندی در مقابل شما قرار خواهند گرفت. چگونگی مقابله با اوباش و شکل دهی آرایش حملات و فرارها در این بازی اصلاً دشوار نیست.

درست است که جدال با دشمنان دشوار است ، اما زمانی که پیروز می شوید احساس بسیار خوبی خواهید داشت. بنابراین از دشواری بازی هراسی نداشته باشید. خود را در معرض چالش های مختلف قرار داده و با غول ها روبرو شوید و تلاش کنید که آنها را شکست دهید.

بررسی بازی Loopmancer از نظر گرافیک و صداگذاری

در این بازی شاهد تصاویر بسیار جذابی هستیم که کیفیت آنها ، چشم ها را به سمت خود خیره می کند. بخش های اکشن بازی به خوبی به تصویر کشیده شده اند. زمانی که صحنه های اکشن با کیفیت چشمگیری به تصویر در بیایند ، لذت اجرای این بخش از بازی ها دوچندان خواهد شد.

در اغلب کات سین ها ، جزئیات زیادی دیده نمی شوند و برخی اصلاً جزئیاتی ندارند. صداگذاری بازی بسیار عالی است. از نظر موسیقی ، آنچنان موسیقی جذابی در بازی وجود ندارد. بنابراین صداگذاری این بازی خوب بوده ولی موسیقی آنچنان تعریفی نمی باشد.

مرور نقاط قوت و ضعف بازی

از نقاط قوت این بازی بایستی به مکانیک های مبارزه ای فوق العاده ، ادغام سبک سایبرپانک و کارآگاهی و جلوه های بصری عالی اشاره کنیم. در بررسی بازی Loopmancer به نقاط ضعفی مانند صداگذاری نه چندان جالب ، سیستم محدود سرکش و نبود خلاقیت و ابتکار و ... می رسیم که سبب انتقاد از سوی کاربران شده است.

کلام آخر

اجرای این بازی با وجود مزایا و معایب خاص خود ، یک تجربه متفاوت است. ادغامی از نوآوری های اکشن و مبارزه ای که یک سناریوی کارآگاهی در زمینه سایپربانک را طراحی نموده است. این بازی ، یک نمونه خوب از بازی های سبک اکشن است که البته نقاط ضعفی دارد.

بازی فوق از سوی استودیوی eBrain Studio توسعه پیدا کرده و از سوی Xu عرضه شده است. زمان زیادی از عرضه این بازی نگذشته است. بررسی بازی Loopmancer را از دیدگاه های مختلف انجام داده تا با پیش زمینه خوبی از این بازی به اجرای آن بپردازید.