0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
برترین سلاح های بازی های ویدئویی

 

 

 

 

سلاح های بازی های ویدئویی ، یکی از اصلی ترین عناصری بوده که موجب جذابیت یک بازی می شوند. برخی از به یاد ماندنی ترین سلاح ها را مرور می کنیم.

سلاح Blades of Chaos در بازی God of War

این سلاح در سه نسخه ابتدایی این بازی دارای قدرت زیادی است و می تواند بسیاری از حریفان را نابود کند. کریتوس هنگامی به این سلاح دست پیدا نمود که در بدترین شرایط از اریس می خواست که او را نکشد. این سلاح به گونه ای نمادی از کریتوس است. طرفداران بازی های گاد آف وار ، علاقه زیادی به این سلاح داشته و آن را حتی از جدیدترین سلاح های این بازی بیشتر قبول دارند.

The Dagger of Time ، از برترین سلاح های بازی های ویدئویی

این سلاح در بازی Prince of Persia وجود داشته و اثرگذاری زیادی در گیم پلی این بازی دارد. داستان این بازی پیرامون یک خنجر قوی به اسم The Dagger of Time می باشد که قابلیت سفر در زمان را دارد. حتی شما می توانید گذشت زمان را با استفاده از این سلاح متوقف نموده و یا تسریع ببخشید. با توجه به این ویژگی ها ، این سلاح به شدت مورد توجه گیمرها واقع شده است.

  • شما می توانید جذاب ترین بازی های PS4 ، بازی های PS5 ، بازی های ایکس باکس سری ایکس و سری اس را از فروشگاه  ستاره بازی ایران ( Psstar.ir ) خریداری کنید.

سلاح Energy Sword در بازی Halo

یکی دیگر از جذاب ترین سلاح های بازی های ویدئویی ، سلاح Energy Sword می باشد. مستر چیف ، یکی از بهترین های مجموعه بازی های Halo می باشد. با وجود گذشت مدت زمان بسیار ، مستر چیف هنوز یکی از مهمترین نمادهای عناوین انحصاری ایکس باکس است.

یکی از سلاح های مستر چیف در عنوان halo ، سلاح Energy Sword می باشد که از قدرت زیادی برخوردار است. این سلاح ، ویژگی های خوبی داشته اما شارژی است و در مواقعی که شارژ آن رو به پایان برود ، دیگر نمی توان از آن استفاده نمود تا در فرصتی دیگر بتوان از آن بهره گرفت.

سلاح Master Sword در بازی The Legend of Zelda

این سلاح که یکی از برترین سلاح های بازی های ویدئویی است ، اثر شگرفی بر روی داستان بازی دارد. در بازی فوق ، برای دستیابی به این سلاح تلاش زیادی می شود. در هر ورژن از این بازی ، ویژگی های تازه ای برای این سلاح درنظر گرفته شده است.

با استفاده از این سلاح می توانید در زمان سفر کنید. در برخی از قسمت ها به کمک این سلاح می توان حریف را به سنگ تبدیل نمود. موارد گفته شده تنها برخی از ویژگی های این سلاح جذاب و به یاد ماندنی هستند.

سلاح Hidden Blade در بازی Assassin's Creed

 

 

 

 

این سلاح با ویژگی ها و ظاهری متفاوت از اولین ماجراجویی ها در این مجموعه از بازی ها ، حضور داشت و یکی از اصلی ترین المان ها در این بازی می باشد. بسیاری از کشت و کشتارها و مخفی کاری ها در این بازی به کمک این سلاح انجام می شود. قطعاً این سلاح یکی از برترین سلاح های بازی های ویدئویی است که جذابیت بازی را چندین برابر می کند.

در نسخه Assassin's Creed Odyssey ، شاهد حذف این سلاح هستیم که با واکنش های منفی از سوی هواداران مواجه شد. به دلیل این واکنش های اعتراض آمیز در بازی Assassin's Creed Valhalla ، مجدداً این سلاح وجود خواهد داشت.

سلاح Lancer در بازی Gears of War

این سلاح ، یکی از سلاح های همیشگی مجموعه بازی های Gears of War است. زمانی که این سلاح را در دست دارید ، می توانید تمامی حریفان و دشمنان خود را یکی پس از دیگری نابود کنید. شما با این سلاح می توانید به هیچ جنبنده ای رحم نکنید و آنها را نابود کنید.

 این سلاح قدرت زیادی دارد و بی انصافی است که اگر بخواهیم در لیست برترین سلاح های بازی های ویدئویی ، نامی از آن بر زبان نیاوریم. چنانچه قصد اجرای بازی Gears of War را دارید و در جستجوی سلاحی قدرتی و ضربتی بودید ، این سلاح را انتخاب نمایید.

Buster Sword در بازی Final Fantasy

این شمشیر بلند فانتزی ، توانایی های زیادی دارد. با دیدن این سلاح ، صحنه هایی از جدال ها با شیاطین در ذهن متصور می شود. این سلاح توانمند در ورژن هفتم بازی های Final Fantasy ، از سوی کلود به کار گرفته می شود.

بلندای این شمشیر ، دو متر است. شمشیر بوستر اسوارد از زک فر به کلود رسیده و برای او بسیار قابل احترام است. کلود تصمیم دارد که این سلاح را همواره با خود نگه داشته و به کمک آن به مبارزه با دشمن می پردازد.

سلاح Pandora در بازی Devil May Cry ، از برترین سلاح های بازی های ویدئویی

Pandora ، یکی از قدرتمندترین سلاح هایی است که دانته از آن استفاده می کند. این سلاح نه تنها از برترین سلاح های این بازی است ، بلکه از برترین سلاح های تاریخ بازی های ویدئویی به شمار می آید.

زمانی که این سلاح را در دست می گیرید ، دشمن احساس خطر خواهد کرد. این سلاح به شکل های مختلفی در خواهد آمد و امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که می خواهید یک سلاح همه کاره و قدرتمند در این بازی را به کار بگیرید ، حتماً از Pandora استفاده کنید.

سلاح Gravity Gun در بازی Half-Life ، از برترین سلاح های بازی های ویدئویی

 

 

 

 

در سری دوم بازی Half- Life ، یک سلاحی را شاهد هستیم که Gravity Gun نام دارد. اگر این سلاح را در اختیار داشته باشید ، دیگر نیازی به استفاده از سایر سلاح ها ندارید. با این سلاح می توانید پرتاب نارنجک را انجام دهید. یکی دیگر از قابلیت های این سلاح این است که می توانید اجسام گوناگون را بدون نیاز به دست گرفتن آنها ، جابه جا نمایید.

برای نابودی دشمن در این بازی ، این سلاح برای شما کفایت می کند. تجربه مبارزه با این سلاح و بهره گیری از قابلیت های آن ، بسیار جذاب است. توصیه می کنیم کار با این سلاح را تجربه کنید.