0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
برترین بازی های مبارزه ای

برترین بازی های مبارزه ای را در این مقاله بررسی می کنیم تا بازی های خوبی را برای علاقمندان به این دسته از بازی ها معرفی کنیم.

Soul Calibur VI

این بازی مهیج ، مشابه بازی Soul Calibur می باشد که از تغییراتی برخوردار بوده است. در این بازی مبارزه ای ، سلاح های مختلفی در اختیار دارید. گرافیک خوب بازی سبب شده است که این نسخه از نسخه های قبلی خود ، با کیفیت تر باشد. شخصیت های مبارزه ای متعددی در این بازی حضور دارند که می توان به آیوی و تاکی و … اشاره نمود. امکان شخصیت سازی در این بازی وجود دارد. شخصیت های جدیدی خلق کنید و آنها را در Libra of Soul به کار بگیرید. این بازی داستانی را می توانید در PS4 ، ایکس باکس وان و ویندوز اجرا کنید. این بازی را می توان یکی از برترین بازی های PS4 دانست.

بازی جذاب Super Smash Bros . Ultimate

با یکی دیگر از برترین بازی های مبارزه ای آشنا می شویم. این بازی به عقیده بسیاری از کارشناسان از بهترین بازی های این ژانر محسوب می شود. البته از نظر مبارزه ای نمی توان این بازی را در حد بازی های بی نظیری مانند Takken دانست. ولی بازی در حد قابل قبولی است و کاربران زیادی را جذب خود نموده است.

نکته جالب در مورد این بازی این است که با آرامش خاصی به مبارزه پرداخته و استرسی در این بازی در کار نیست. این بازی را می توانید در کنسول نینتندو سوییچ اجرا نمایید.

Killer Instinct ، از برترین بازی های مبارزه ای

آیا تا به حال بازی Mortal Kombat را تجربه کرده اید ؟ اگر جنس خشونت این بازی را می پسندید ، از بازی Killer Instinct خوشتان خواهد آمد. اجرای این بازی خشن ، بسیار لذت بخش است. امیدواریم تحمل دیدن خون و خونریزی در این بازی را داشته باشید. یک خواهر و برادر ، نقش های اصلی این بازی هستند که در حال مبارزه با دشمنی شرور می باشند. بازی از نظر فنی و گیم پلی در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

Injustice 2 ، یک بازی مناسب برای علاقمندان به مبارزه و خشونت

این بازی متشکل از شخصیت ها و کمان های داستانی از فضای DC می باشد. رویدادها در دنیایی متناوب رخ می دهد که یک سوپرمنی شرور در آن وجود دارد. قطعاً این بازی یکی از برترین بازی های مبارزه ای است که در یک فضایی جدید قرار دارد. سوپرمن و بتمن در این بازی در مقابل یکدیگر قرار دارند و هر کدام راه جداگانه ای را می روند که دیگری آن را نمی پسندد. گیم پلی این بازی دوست داشتنی ، به سری جدید Mortal Kombat شبیه است. البته بازی Injustice 2 ، آرام تر است و از خونریزی و خشونت کمتری برخوردار است.

Dragon Ball Fighter Z

آیا تا به حال این بازی جذاب را تجربه نموده اید ؟ این بازی مبارزه ای 2D می باشد که المان های بسیاری را از جنگنده های قدیمی 2D می گیرد. تمامی مبارزات در یک نبرد سه در سه دنبال می شود. در لیست ابتدایی 21 شخصیت موجود هستند که برخی از آنها باز می شوند و هشت شخصیت بازی به فرم DLC می باشند. به گیمرهایی که به دنبال تجربه برترین بازی های مبارزه ای هستند ، این بازی مهیج را توصیه می کنیم. اگر بخواهیم لیستی متشکل از 20 بازی برتر مبارزه ای را ارائه دهیم ، حتماً نام این بازی را در این لیست قرار می دهیم.

این بازی را می توانید در پلتفرم های PS4 ، نینتندو سوییچ ، ویندوز مایکروسافت و ایکس باکس وان اجرا کنید و یک تجربه موفق و خوب را در کارنامه بازی های خود ثبت نمایید.

Mortal Kombat X

 

برترین بازی های مبارزه ای

 

این بازی ، از سری بازی های MK می باشد که در آن مبارزان Earthrealm یک Shinnok را احیاء می کنند و مجموعه ای جدید از دلاوران در مرکز آن حضور پیدا می کنند. خشونت جالبی در این بازی وجود دارد که بسیار واقعی به نظر می آید. این بازی مبارزه ای خوب را می توانید در پلتفرم هایی مانند ps4 ، ایکس باکس وان و ویندوز مایکروسافت اجرا کنید.

King of Fighters ، از برترین بازی های مبارزه ای

قطعاً از اجرای این بازی ، لذت خواهید برد. این بازی از چندین شخصیت بازی های گوناگون مثل Fatal  ،  Fury ، Samural Shodown و … ایجاد شده است. اما رئیس دوره ای بازی Rugal Bernstein در این بازی حضور ندارد. اما یک رئیس دیگر به اسم Verse در این بازی ریاست می کند. برای اجرای این بازی باید حرفه ای باشید و حرفه ای عمل کنید. در اینصورت است که می توانید فاتح بازی باشید.

تجربه اجرای بازی Street Fighter V

 

برترین بازی های مبارزه ای

 

یکی از بازی های پرطرفدار مبارزه ای ، بازی Street Fighter V می باشد. نسخه جدید بازی Street Fighter  ، توانسته است تعادل خوبی را میان گیم پلی ایجاد کند. سناریوی این بازی میان اتفاقات SF3 و SF4 رخ می دهد. در این بازی شخصیت های دوست داشتنی مثل ساگات ، بلانکا ، ایبوکی و … همراه با شخصیت های بکر و تازه ای وجود دارند. Street Fighter V ، این امکان را فراهم می کند که از تکنیک های جدیدی استفاده نمایید و در حملات و دفاع ها دست بازتر باشید.

Ultimate Marvel Vs Capcom 3 ، از برترین بازی های مبارزه ای

این بازی دارای شخصیت های بزرگی است. کیفیت بصری این بازی ، بسیار بالا است و چشم های گیمرها را به خود خیره می کند. این بازی نسبت به نسخه های قبلی خود تغییرات شگرفی داشته است. برای مثال 12 کاراکتر جدید به کاراکترهای اصلی بازی افزوده شده اند. بازی Ultimate Marvel Vs Capcom 3 در فضای جالبی دنبال می شود و برای گیمرها بسیار سرگرم کننده است. گیمر وقتی این بازی را اجرا می کند ، متوجه گذشت زمان نمی شود. ناگهان زمان را نگاه کرده و متوجه می شود که ساعت ها پای اجرای این بازی مهیج نشسته است.

 

  • چندین مورد از برترین بازی های مبارزه ای را معرفی کردیم. بازی های مبارزه ای بسیار زیادی دیگری وجود دارند که فرصت پرداختن به آنها را نداشتیم. شما می توانید برای خرید انواع بازی های کنسول های بازی به فروشگاه ir مراجعه نمایید و این بازی ها را با تخفیف های خوبی خریداری کنید.