0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بدترین بازی‌های پلی استیشن

بدترین بازی‌های پلی استیشن را بررسی می کنیم. البته شاید این بازی ها از نظر برخی از گیمرها ، جالب و دوست داشتنی باشند.

بازی هایی که در طول تاریخ بازی ها برای کنسول های پلی استیشن عرضه شده اند ، بسیار زیاد و متنوع هستند. برخی از بازی های PS4 و بازی های PS5 نمرات بالایی دارند. اما برخی دیگر موفق به اخذ نمرات بالایی نشده اند و در فهرست بازی های ضعیف پلی استیشن قرار گرفته اند. برخی از این بازی ها را مرور می کنیم.

بازی ضعیف   Extinction

این بازی در سال 2018 ارائه شد. هیولاهای مختلفی در این بازی وجود دارند که به مقابله با شما می پردازند. کارشناسان و منتقدان بر این باورند که فضای بازی کمی تکراری و کسل کننده است. اجرای بازی ، گیمر را خسته می کند و هیچگونه اتفاق جدیدی در بازی نمی افتد. شاید اوایل بازی جذاب سپری شود ولی پس از گذشت مدت کوتاهی ، بازی افت می کند. این بازی از نظر اکثر منتقدان ، ضعیف طراحی شده است.

Teenage Mutant Ninja Turtles Mutants in Manhattan

یکی از بدترین بازی‌های پلی استیشن به عقیده برخی از کارشناسان ، این بازی است. بازی فوق ، سبکی اکشن دارد. این بازی را می توان به صورت گروهی به شکل آنلاین انجام داد. اوایل بازی جذاب به نظر می آید ، ولی هر چه پیش می رود از جذابیت آن کاسته می شود. به گونه ای که دقایق آخر بازی ، واقعاً بی کیفیت و ضعیف است. اکثر گیمرها از اجرای این بازی پشیمان بوده اند. این بازی را می توان علاوه بر پلتفرم پلی استیشن ، در پلتفرم ایکس باکس اجرا نمود.

بازی Transformers Rise of Dark Spark

متأسفانه یک طرز فکر استودیوهای تازه کار این است که به ساخت بازی هایی بر گرفته از فیلم ها اقدام کنند تا سریع تر مشهور شوند. اما در اغلب مواقع این بازی ها ضعیف از کار در می آیند. این مسئله در مورد طراحی و ساخت بازی Transformers Rise of Dark Spark صدق می کند. این بازی در مقایسه با بازی های پیشین خود ، پسرفت نموده است و به عنوان یکی از بدترین بازی‌های پلی استیشن به شمار می آید. این بازی نمره بسیار پایینی بدست آورده است.

بازی WWE 2K20

بازی های کشتی کج از بازی های بسیار جذابی هستند که طرفداران زیادی دارند. این سری از بازی های کشتی کج ، از تغییرات خاصی برخوردار بوده است. نقاط ضعف زیادی در این بازی وجود دارند که آن را به یک بازی بسیار ضعیف تبدیل کرده است. البته برخی از علاقمندان به این سبک بازی ها ، همچنان به اجرای این بازی ها می پردازند.

Godzilla ، یکی از بدترین بازی‌های پلی استیشن

این بازی از جمله بازی هایی است که برگرفته از فیلم ها می باشد. گرافیک بازی ضعیف است و کیفیت تصویری آن از بازی های گوشی موبایل ، پایین تر است. گیم پلی اصلاً جالب نیست. به دلیل نقاط ضعف بی شماری که در این بازی وجود دارد ، نمره بسیار پایینی به آن اختصاص یافته است. این بازی را روی پلی استیشن 3 و 4 می توان اجرا نمود.

Fast & Furious Crossroads ، یک بازی ضعیف

 

بدترین بازی‌های پلی استیشن

 

فضای بازی خشن و بی روح است. استودیوی سازنده این بازی ، بازی های بسیار خوبی را در طول سابقه کاری خود ارائه نموده است. اما این بازی ، یک کار ضعیف از این استودیو است. این بازی را از روی سناریوی فیلم سریع و خشن ساخته اند. اما جذابیت بازی با جذابیت آن فیلم ، قابل مقایسه نمی باشد. بسیار از گیمرها بر این باورند که هیجان بازی بسیار پایین است.

Left Alive ، از بدترین بازی‌های پلی استیشن

در مورد این بازی اظهارنظرهای متفاوتی وجود دارد. بیشتر کارشناسان و منتقدان این بازی را ضعیف می دانند. ولی برخی دیگر ، نمره خوبی به آن داده اند. با وجود اظهارنظرهای مختلفی که درباره این بازی وجود دارد ، بازی در مجموع با کسب نمره نسبتاً پایین در لیست بدترین بازی ها قرار گرفته است. بازی را می توان به چندین بخش تقسیم نمود که برخی از قسمت های آن کسل کننده و برخی دیگر از قسمت های آن ، نسبتاً خوب می باشد.

Basement Crawl

اگر به دنبال بازی های ترسناک هستید ، بدانید که این بازی یکی از بدترین بازی‌های پلی استیشن در این زمینه می باشد. طراحی بازی بسیار ضعیف صورت گرفته است. مشکلات فنی متعددی در بازی وجود دارد. از ایده های جالبی در فضای این بازی استفاده نشده است. این مسائل سبب شده است که این بازی را در لیست ضعیف ترین بازی های PS قرار دهند. شما می توانید مقاله ” ترسناک ترین بازی های PS4 ” را مطالعه کنید تا با بازی های ترسناک خوب این پلتفرم ، آشنا شوید.

Terminator Resistance

همانطور که اشاره شد بازی های برگرفته از فیلم ها ، معمولاً بازی خوبی از کار در نمی آیند. شاید چندین استثنا در این زمینه وجود داشته باشد. ولی به طور کلی ، بازی های برگرفته از فیلم ها نتوانسته اند رضایت گیمرها را به خود جلب کند. فیلم ترمیناتور را احتمالاً مشاهده کرده اید. Terminator Resistance را از روی این فیلم ساخته اند. هیجان و جذابیت بازی Terminator Resistance با فیلم ترمیناتور ، قابل مقایسه نمی باشد.

Balan Wonderworld ، از ضعیف ترین و بدترین بازی‌های پلی استیشن

 

بدترین بازی‌های پلی استیشن

 

این بازی نمره بسیار ضعیفی گرفته است. گرافیک بازی در حد ایده آلی است. اما سادگی زیاد از حدی در این بازی وجود دارد که نمی تواند نظر گیمرها را در زمان کنونی جلب کند. شاید اگر بازی در دهه های اخیر ارائه می شد ، نمره بهتری می گرفت و طرفداران بیشتری را به خود جذب می نمود. استانداردهای این بازی با استانداردهایی که در حال حاضر برای بازی های ویدئویی وجود دارد ، مغایرت دارد.

بازی ضعیف Road Rage

بازی فوق ، از نوع بازی های موتورسواری است که حالت مبارزه ای دارد. شما در حالیکه بر موتور خود سوار هستید با سایر افراد درگیر می شوید. مشکلات فنی بسیار زیادی در بازی وجود دارند. منتقدین ، انتقادات زیادی از این بازی کرده اند و نمره بسیار پایینی به آن داده اند. این بازی ( از بدترین بازی‌های پلی استیشن ) را می توان در پلتفرم های پلی استیشن 4 و پی سی و ایکس باکس وان ، اجرا نمود.