0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
بازی Sniper Elite به VR می آید!

بازی Sniper Elite به VR می آید!


تیراندازی اصیل جنگ جهانی دوم در تاریخ 8 ژوئیه به PS VR می آید !

استیو بریستو
دستیار رئیس طراحی ،

خانه ، خانواده و هر آنچه را که دوست دارید در مسیر یک ارتش گسترده و بی رحمانه نهفته است.

آیا شما اسلحه خود را برداشته و در مقابل شانس غیرممکن برای دفاع از آنها بایستید؟

Rebellion ، با مشارکت Just Add Water and Coatsink ، مجموعه جدیدی از سری Sniper Elite با فروش چند میلیونی را برای شما به ارمغان می آورد.

شما یک داستان قدرتمند جنگ جهانی دوم را از نگاه یک پارتیزان ایتالیایی تجربه خواهید کرد که همراه خواهر و برادران خود برای محافظت از میهن خود در برابر نیروهای فاشیستی که تهدید می کنند میهن شما را نابود می کنند ، قیام می کند.

ما Sniper Elite VR را از ابتدا به عنوان یک بازی انحصاری VR طراحی کرده ایم که اصولی را که این عنوان برای آن مشهور است حفظ می کند و دیدگاه جدیدی را در مورد مکانیک های خفا و تیراندازی تحسین شده ما ارائه می دهد.

اولین و مهمترین آنها دامنه است.

PlayStation VR Aim Controller واقعاً چشم ما را به این حقیقت باز کرد که با واقع بینی استفاده از تفنگ تیرانداز تا کجا می توانیم پیش برویم.

هنگامی که هدف را بلند می کنید و خود را ثابت به آتش می کشید ، می بینید که نفس خود را گرفته اید و ماشه را به آرامی فشار می دهید.

این فقط مربوط به بازی در نقش یک تیرانداز نیست ، بلکه در واقع به شما کمک می کند تا اولین شلیک را به سمت هدف انجام دهید.

بسیاری از چالش های فنی وجود دارد که باید بر آنها غلبه کرد.

به هر حال این یک دوربین سوم به خواسته های ارائه شده از بازی است.

اما ، با برخی از ترفندهای هوشمندانه که اسب بخار کنسول آن را کمک می کند ، احساس یکپارچه ، غوطه وری و طبیعی استفاده از دامنه تیرانداز از خفا و واقعی را ایجاد کرده ایم.

با کنترلرهای PS Move ، شما بصورت دستی یک کلیپ جدید از مهمات را تغذیه می کنید و یک پیچ تفنگ کارکانو را به کار می گیرید یا یک مجله تازه را به یک Sten می کوبید – یا اگر جان وو سبک شما بیشتر است ، یک جفت کلت دو دست استفاده کنید دهه 1911

لحظه تعیین کننده Sniper Elite بادامک نمادین اشعه ایکس است.

هرگز تردیدی وجود نداشت که ما باید آن را به VR بیاوریم و باید تمام مشت و قدرت نسخه اصلی را بیان کند. تنظیم بسیار خوبی به طول انجامید اما خوشحالم که گزارش می دهم که موفق شده ایم. مانند بسیاری از موارد در VR ، قبل از اینکه باور کنید باید خودتان آن را ببینید.

حرکت آزاد ستون سوم سری Sniper Elite است.

گزینه های تاکتیکی که وقتی شما می توانید مسیر خود را از طریق دشمن انتخاب کنید ، به یك موقعیت ناگهانی نگاه كنید و یا هنگامی كه اوضاع با صدای بلند پیش می رود سرعت را برای پوشاندن سریع تر می كنید ، این امر را می طلبد كه ما از گیم پلی برخی از تیراندازهای واقعیت مجازی فاصله بگیریم.

این مستلزم آن است که ما از مجموعه گزینه های حرکت و راحتی پشتیبانی کنیم.

Sniper Elite VR به شما امکان می دهد بسیاری از جنبه های سیستم حرکت را از جمله حرکت آزاد ، دوربرگردان تک چوب و ورودی ورودی و کنترل فردی بر موقعیت نقاط تعامل موجودی و جابجایی های دستی سفارشی کنید.

تجربه توسعه VR ترکیبی از سه استودیویی که در Sniper Elite VR کار می کنند ، ایجاد شده است تا تجربه ای را برای بازیکنان در تمام تنظیمات سطح راحتی ایجاد کند ، بدون اینکه احساسات هیجان انگیز گیم پلی بازی را خدشه دار کند.

Rebellion به عنوان بستری برای ایجاد تجربیات بی نظیر بازی ، اعتقاد جدی به واقعیت مجازی دارد.

ما بخشی از اولین گروه استودیوها بودیم که عنوان PS VR را با Battlezone Gold و اصولی که توسعه آن بازی را آگاه می کرد ارائه دادیم.

این باید یک بازی AAA کامل باشد که از ویژگی های منحصر به فرد VR بهره می برد ، برای Sniper Elite VR صادق است.

اگر از طرفداران سری Sniper Elite هستید یا برای اولین بار به آن می آیید ، می خواهید یک تجربه مهیج و مهیج را کسب کنید که شما را به چالش بکشد و شما را برای کارهای بیشتر بازگرداند.

ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما دست روی آن بگذارید!


بازی Sniper Elite به VR می آید!