0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
افزایش شانس پیروزی در بازی فیفا 22

پیروزی در بازی فیفا 22 ، تجربه ای شیرین برای کاربران است. با رعایت برخی موارد می توان شانس پیروزی در این مسابقه را افزایش داد.

چگونه در بازی FIFA 22 برنده شویم ؟

بازی فیفا 22 دارای حالت های متفاوتی است. برای پیروزی در هر یک از این حالت ها ، باید حرفه ای عمل نمود. برخی از کاربران تصور می کنند که پیروزی در این بازی دور از دسترس است. برای پیروزی در این بازی باید به موارد مختلفی توجه داشته باشید. ما در این مقاله قصد داریم به نکاتی اشاره نماییم که شانس شما را برای پیروزی در این بازی افزایش دهند.

توجه داشته باشید که نسخه بازی فیفا 22 برای کنسول های نسل نهمی با نسخه ی آن برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه به شکل کاملاً متفاوتی می باشد. لذا ممکن است اندکی اختلاف میان نکات ارائه شده در نسخه های گوناگون، باشد.

قطعاً بازی FIFA 22 از جذاب ترین بازی های PS5 ، ایکس باکس ایکس و اس و … می باشد که تمامی گیمرها به اجرای آن علاقمند هستند.

روش های دستیابی به پیروزی در بازی فیفا 22

این نکته را به خاطر داشته باشید که برای موفقیت در یک بازی فوتبال چه در فضای واقعی چه در فضای گیمینگ ، باید در مرحله ی نخست بر روی ساختار دفاعی خود تمرکز نمایید. با گل نخوردن ، شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت.

نکات تدافعی کلیدی و بسیار مهم در بازی FIFA 22

 

 

پیروزی در بازی فیفا 22

 

 

شما باید از بازیکنان خط هافبک برای دفاع کردن به صورت حداکثری استفاده نمایید. یک دفاع چند لایه باید تشکیل دهید تا دفاع شما آسیب پذیر نباشد. چنانچه در سیستم خود دارای بازیکنانی در بخش CDM هستید ، کلید L1 یا آنالوگ راست به کنترل این بازیکنان کمک می کند. برای دفاع رو در رو و تخریب پاس های عمقی حریف و … از این بازیکنان بهره ببرید.

برای افزایش احتمال پیروزی در بازی فیفا 22 باید بدانید که لزومی به زدن تکل های بلند و کوتاه به منظور توپ گیری ندارید. برترین راهکار جهت گرفتن توپ ، اعمال فشار به بازیکن مقابل و دور کردن آنها به طرف خطوط طولی گوشه های زمین است که برای اینکار باید کلید L2 را انتخاب نمایید.

این نکته مهم را درنظر داشته باشید که نباید صرفاً با همین استراتژی بخواهید به دفاع بپردازید. بهره گیری از یک بازیکن به منظور دنبال کردن بازیکن پا به توپ ، موجب می شود که بازیکنان مقابل ، به محوطه جریمه شما زیاد نزدیک شوند.

لذا باید با برنامه ریزی به بازیکنان مقابل اعمال فشار شود. شما باید از فرصت ها استفاده نموده و از اشتباه حریفان به خوبی استفاده نمایید. ضد حمله ها فرصت خوبی هستند ، نباید از آنها غافل شوید.

در رابطه با افزایش شانس پیروزی در بازی فیفا 22 باید بدانید که تا می توانید از پیشروی بازیکن به طرف دروازه خود ممانعت به عمل بیاورید. دقت کنید که مجبور کردن بازیکن مقابل به بهره گیری از پای غیرتخصصی خود و دور کردن آنها از فضای دروازه ، می تواند رمز موفقیت شما در این بازی باشد.

از شوت زنی بازیکنان جلوگیری نمایید. توجه داشته باشید که شوت های بازی فیفا 22 بسیار قدرتمند هستند و می توانند ضربه سنگینی به تیم شما بزنند. این موارد موجب افزایش شانس پیروزی در بازی فیفا 22 می شوند. با داشتن ساختار دفاعی مناسب می توان برای حمله و به ثمر رساندن گل برنامه ریزی نمود.

در واقعیت هم اینگونه است ، اغلب تیم های بزرگ و حرفه ای از ساختار دفاعی خوبی برخوردار هستند و با اطمینان از یک ساختار دفاعی خوب برای حمله کردن برنامه ریزی می کنند و گل های متعددی به ثمر می رسانند. این تکنیک ، مورد توجه اغلب گیمرهای حرفه ای است که بازی های ویدئویی فوتبال را به صورت تخصصی دنبال می کنند.

نکات تهاجمی برای پیروزی در بازی فیفا 22

 

 

پیروزی در بازی فیفا 22

 

 

بعد از چیدمان خط دفاعی مستحکم و قدرتمند ، حال نوبت به برنامه ریزی برای حمله می رسد. برای به ثمر رساندن گل ، باید مالکیت توپ را در اختیار داشته باشید. منحرف نمودن بازیکنان از سوی پست تخصصی خود می تواند در پیروزی شما نقش بسزایی داشته باشد.

با آرامش سعی در گرفتن مالکیت بازی داشته باشید. در پاس کاری های خود دقت کنید که مرتکب خطا نشوید. ضد حمله ها بسیار مهم هستند. با برخورداری از یک نوک خوب ، برای ضد حمله ها برنامه ریزی داشته باشید.

دریبل ها در برخی از دقایق بازی بسیار کمک کننده هستند. دریبل ها می توانند شما را از موقعیت های دشوار نجات دهند. برای پیروزی در بازی فیفا 22 باید سر توپ زدن را فراموش نکنید. در شرایط تک به تک با دروازه بان به کمک سر توپ زدن موجب بیرون کردن دروازه بان از بازی شده و توپ را با قدرت تمام به طرف دروازه بفرستید.

سانتر کردن را فراموش نکنید. یکی از تکنیک های خوب در این بازی افزوده شدن بازیکنان کناری در زمان سانتر نمودن است. توجه داشته باشید که باید حضور پر تعدادی در بخش حمله در زمان سانتر کردن ها داشته باشید.

اخیراً بازی هوایی فیفا 22 در مقایسه با قبل ، از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده است. با گرفتن کلید L1 و انتخاب کلید مثلث می توانید مدافعان تیم مقابل را از دروازه منحرف نمایید.

به منظور پیروزی در بازی فیفا 22 باید برای پاس های هوایی کوتاه برنامه ریزی نمایید. باید این کار را به گونه ای انجام دهید که بازیکن خود را در شرایط تک به تک با گلر بگذارید تا بتواند در یک ثانیه کار را تمام کنید.

اگر در دقایقی از بازی موفق ظاهر شدید و توانستید گل بزنید ، نباید مغرور شده و پسرفت نمایید. اگر بتوانید نقاط ضعف و قوت حریف را شناسایی نمایید ، عملکرد بهتری خواهید داشت. با استفاده از شناسایی نقاط ضعف تیم مقابل ، می توانید از این بخش ها به آنها صدمه بزنید.

خطاهای فردی ، ضربه بزرگی به شما خواهد زد. لذا به منظور پیروزی در بازی فیفا 22 باید از ارتکاب خطاهای فردی خودداری نمایید. امیدواریم با رعایت موارد فوق بتوانید عملکرد خوبی در بازی داشته باشید و برنده ی این بازی مهیج باشید.