0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
نحوه ی به اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن 5

نحوه ی اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵ چگونه است؟بسیاری از بازیکنانی که از کنسول های بازی سونی با گرافیک های بسیار بالا استفاده می کنند در بعضی مواقع دوست دارند که از محیط بازی خود و نحوه بازی کردن خود فیلم بگیرد و آن را با دوستان خود و اطرافیان به اشتراک بگذارند در این مقاله نحوه ی اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵ را به شما یاد میدهیم.

اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵
اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵

برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نمایید.

اما بسیاری از آنها از نحوه ی فیلمبرداری و ضبط و اشتراک گذاری آن اطلاعات کافی را ندارند.

اما خبر خوب در این زمینه این است که فیلمبرداری کردن از صفحه پلی استیشن ۵ بسیار آسان است و شما می توانید بعد از مطالعه این مطلب این کار را به راحتی انجام بدهید و از این قابلیت لذت ببرید.

رابط کاربری که در پلی استیشن ۵ وجود دارد با رابط کاربری پلی استیشن ۴ تا حدودی متفاوت است و فرق دارد اما دکمه ای که مسئول ضبط کردن ویدیو از صفحه ps۵ می باشد در پلی استیشن ۴ نیز همان هدف را دارد.

نحوه ضبط ویدئو از صفحه پلی استیشن ۵

اشتراک گذاری ویدیو ها در پلی استیشن ۵ بسیار راحت می باشد و دکمه هایی وجود دارد که کاملاً در دسترس شماست و شما می توانید با فشردن آن دکمه به راحتی ویدیو مدنظر خود را ضبط کنید.

برای خرید کنسول بازی پلی استیشن 5 بر روی خرید ps5 کلیک کنید

خرید ps5

اما این نکته را نیز باید بدانید که ضبط کردن ویدیو از ps5 فقط به وسیله دسته پلی استیشن سونی انجام میشود.

باید این نکته را یادآور شویم که قبل از ضبط‌کردن ویدیو باید تنظیمات آن را درست کنید.

ضبط کردن ویدیو فقط با آن حجم و کیفیتی که شما خودتان از قبل تعیین کرده‌اید انجام می‌شود و اگر بخواهید ویدیویی با مدت زمان بیشتر و حجم و کیفیت بالاتر یا پایین‌تر ضبط کنید از قبل باید تنظیمات آن را درست کرده باشید.

۱.در ابتدا دکمه create را که بر روی کنترل DualShock میباشد را فشار دهید.

۲. گزینه هایی برای شما بازمی شود که ازبین آن ها برای فیلم برداری از صفحه باید گزینه record video را بزنید.زمان معمول ضبط ویدیو در ps5 حدودا ۶۰ دقیقه است. این را بدانید که اگر قصد گرفتن اسکرین شات از صفحه بازی خود را دارید باید با گزینه ی take screenshot کار را انجام بدهید.

نحوه به اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵

اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵
اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵

بعد از گذراندن مراحل بالا ممکن است برای بازیکنانی که از ps۵ استفاده می کنند سوال پیش بیاید که چگونه می توانند فیلمی که از بازی خود گرفتند را با دوستانشان به اشتراک بگذارد.

شما می توانید بعد از اینکه ویدیوی خود را ضبط کردید با استفاده از مراحلی که در این قسمت به شما می‌گوییم فیلم و ویدیو ضبط شده ی خودتان را با افرادی که می خواهید به اشتراک بگذارید:

۱.در ابتدا شما باید دکمه playstation را فشار دهید و گزینه Home رابزنید بااین کار شما به صفحه ی اصلی پلی استیشن ۵ میروید.

۲.در مرحله ی دوم شما باید به قسمت games بروید و سراغ گزینه media library بروید و آن گزینه را باز کنید.

۳.در این قسمت شما باید از بین آن ویدئوها و اسکرین شات هایی که در آن جا قرار دارد آن ویدیو یا اسکرین شاتی که مد نظرتان است راانتخاب کنید.

۴. این قسمت این امکان را برای شما ایجاد کرده تا بتوانید فایل را به صورت چند تایی ویا همزمان انتخاب کنید و یا حتی اگر میخواهید فایل مورد نظرتان را جداگانه انتخاب کنید.

۵.اگر قصد انتخاب همزمان ویدیو ها را دارید باید آیکونی را که در سمت چپ فایل ها وجود دارد را فشار دهید تازمانی که علامتی با علائم تائید برای شما فعال شود.

۶. شما میتوانید فایل فیلم برداری شده از صفحه پلی استیشن ۵ را ویرایش نمایید. برای اینکه ویدیوی مد نظر را برش دهید و آن را کوتاه کنید میتوانید روی آیکونی که به شبیه قلم مو در صفحه نمایش پلی استیشن ۵ است بزنید بعد از اینکه ویدیو بارگیری شد آن را برش بدهید.

۷.در آخر اگر قصد به اشتراک گذاشتن ویدیو به صورت آنلاین را دارید میتوانید روی آیکون فلش منحنی کلیک کنید و دکمه share را بزنید.

۸.در ps5 این امکان وجود دارد که فایل های ویدیویی را در حافظه فلش ذخیره کنید.

۹. بعد از اینکه ویدیوی خود را ذخیره کردید و مراحل بالا را انجام دادید برای اینکه بتوانید فایل را در درایو USB ذخیره کنید باید گزینه مد نظر خودتان را در زیر دکمه سه نقطه ای که در فایل وجود دارد را انتخاب کنید.

۱۰. اما اگر قصد ذخیره چند فایل به صورت همزمان را دارید باید دکمه Copy to USB media device را بزنید و در آخر آن را تایید کنیدو فایل های خود را در محلی که مورد نظرتان است ذخیره کنید.

اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵
اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵

نتیجه گیری

شما می توانید با این مراحلی که به شما گفته شد بازی‌هایی را که انجام می دهید و به آنها علاقه دارید را ذخیره کنید و از آنها ویدیو گرفته و با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید. ما در این مقاله اشتراک گذاری ویدیو در پلی استیشن ۵ را به طور کامل آموزش دادیم .

✔. خرید ps5

✔. خرید لوازم جانبی ps5

✔. مقایسه ps4 و ps5

✔. آشنایی با بهترین سایت برای خرید آنلاین ps۵ و ps۴

✔. همه چیز درباره ی پلی استیشن ۵