Red Dead Redemption 2 قسمت پانزده

Red Dead Redemption 2 قسمت پانزده

 

Pouring Forth Oil III

Pouring Forth Oil III یک ماموریت در Red Dead Redemption 2 است.

1

در اردوگاه ، آرتور جان را مطلع می کند که واگن نفت مورد نیاز برای سرقت قطار به نقطه سقوط تحویل داده شده است و اکنون آنها آماده هستند تا قطار را سرقت کنند. چارلز توصیه می کند که آرتور آنها را به عضویت اعضای باند دیگر ببرد. جان می رود تا او را پیدا کند ، و به آرتور می گوید که وقتی ممکن است او را در محل واگن ملاقات کنید.

2

از طرف دیگر ، اگر بازیکن نتوانست “پورینگ چهارم روغن دوم” را تکمیل کند ، جان به آرتور می گوید که خودش واگن نفت را گرفت.

Pouring Forth Oil IV

Pouring Forth IV یک ماموریت در Red Dead Redemption 2 است.

نمای کلی ماموریت

مسدود کردن مسیرها با واگن سنگین نفتی ، آرتور ، جان ، چارلز و شان سوار قطار می شوند و اشیاء با ارزش را از مسافران ثروتمند و ماشین چمدان سرقت می کنند.

داستان

1

آرتور وارد واگن نفت سرقت شده می شود و می یابد که شان در حال حاضر در آنجا است. این دو منتظر جان و چارلز هستند. پس از رسیدن آنها ، این باند تا آخر شب صبر می کند ، سپس به یک گذرگاه راه آهن در خط ایالت بین هانوفر و لیموئین سوار می شود. آرتور واگن را روی مسیرها پارک می کند و اسبها را از آن جدا نمی کند ، در حالی که سه نفر دیگر منتظر و پنهان می شوند. آرتور در بالای واگن ایستاده و قطار را مجبور به توقف می کند. این گروه به قطار حمله می کنند و مسافران را سرقت می کنند. سرانجام ، وکلا وارد می شوند و به باند دستور می دهند تسلیم شود. آنها به قانون گذاران آتش می زنند که آتش را باز می گردانند. پس از یک آتش سوزی کوتاه ، آرتور و باند سوار بر اسب های خود می شوند و سوار می شوند. این چهار نفر پس از فرار از وکلا ، توافق را جدا کردند و از هم جدا شدند و توافق کردند که در اردوگاه با هم دیدار کنند.

Gold Medal Objectives

  • قبل از اینکه شون شلیک کند ، همه نگهبانان قطار را بکشید.
  • ماشین چمدانی را از غارت پاک کنید.
  • طی یک دقیقه 30 ثانیه از قانون فرار کنید.
  • 10 قتل در Dead Eye بدست آورید.
  • مأموریت را بدون گرفتن موارد سلامتی انجام دهید.


فوتشدگان

چند قانونگذار – در اثر سرقت ، توسط آرتور مورگان ، جان مارستون ، شان مک گایر و چارلز اسمیت کشته شدند.

چیزهای بی اهمیت

1

در ابتدا قرار بود لنی و بیل بخشی از این سرقت ها باشند ، اما در حین توسعه دستگیر شدند.

2

جان نزدیک پایان ماموریت ، جان ابراز ظن خود را در مورد چگونگی حضور سریع وکلا نشان می دهد. روزنامه ها ، که به دنبال این مأموریت در دسترس هستند ، گزارش می دهند که قانون از قبل درباره سرقت هشدار داده شده است. مشخص نیست که آیا کسی در باند مخفیانه اطلاعات را فاش کرده است ، شخص دیگری در خارج از باند به نوعی از آن خبر داشته است یا اینکه آیا این دزدی از ابتدا به سادگی یک مجموعه بوده است.

3

صرف نظر از این که این بازیکن “یک ماهیگیر مرد” را کامل کرده باشد یا خیر ، آرتور همچنان به این نکته اشاره خواهد کرد که پینکرتسون ها او را در نزدیکی اسب اصیل پیدا کرده اند. این احتمالاً یک نظارت است.

تهیه و ترجمه در سایتpsstar.ir

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *