ماموریتهای Red Dead Redemption 2 قسمت سیزده

Red Dead Redemption 2 قسمت سیزده

Red Dead Redemption 2 قسمت سیزده

 

Good, Honest, Snake Oil

Good, Honest, Snake Oil یک ماموریت در Red Dead Redemption 2 است.

نمای کلی ماموریت

پس از نوکتیف از کلانتر ولنتاین ، آرتور تلاش می کند تا در بندر داکوتا ، بندیکت آلبرایت ، یک جنایتکار تحت تعقیب را به اسارت و درآورد.

داستان

۱
  • به دنبال توصیه های دایی ، آرتور وارد دفتر کلانتر در ولنتاین می شود. او با کلانتر مالوی صحبت می کند ، که پوستر تحت تعقیب را برای دیوار برای بندیکت آلبرایت ، یک فروشنده روغن مار که به کار پرس و جو است ، نشان می دهد. داروی او مردم را می کشد و از آرتور خواسته می شود که او را زنده کند. Allbright پس از پیدا کردن Allbright ، در ابتدا مشکوک است که آرتور شکارچی فضل است. آرتور وانمود می کند که به دنبال دارو برای مادر بیمار خود است ، و پس از اینکه دارو را تحویل گرفت ، آن را در آب انداخته و گردنبند خود را در آلبرایت هدف قرار می دهد. آلبرایت ادعا می کند که او یک شفا دهنده است و می تواند با ارواح صحبت کند و از ورود به آن امتناع می ورزد.
۲
  • پس از نزدیک شدن از صخره ، آرتور مجبور می شود جان خود را نجات دهد ، اما آلبرایت از این که آرتور هنوز قصد دارد او را به داخل بکشد ابراز ناراحتی می کند. آلبرایت به زیر آب پرش می کند ، اما در حال گرفتار شدن است. بر روی صخره ، بدون برش مداخله وارد رودخانه می شود). آرتور پس از او تعقیب می کند ، و سرانجام او را با لسو گرفتار می کند و او را سرگرم می کند. او آلبرایت را به دفتر کلانتر منتقل می کند ، و فضل را جمع می کند.

 

Gold Medal Objectives

  • بندیکت آلبرایت را از روی صخره متوقف کنید.
  • هاگتی آلبرایت در مدت ۱ دقیقه و ۱۵ ثانیه.
  • Allbright را در عرض ۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه به کلانتر برگردانید.

 

چیزهای بی اهمیت

۱
  • Allbright شباهت زیادی به Nigel West Dickens ، یکی دیگر از فروشندگان روغن مار از Red Dead Redemption دارد. هر دو مرد به شدت لباس می پوشند ، روغن مار می فروشند ، و ادعا می کنند که پزشک معالج و شفابخش هستند ، اما در حقیقت شارلاتانی هستند که به کار پرس و جو می پردازند. تنها تفاوت این است که اکسیر وست داکن باعث کشته شدن مردم نمی شود ، در حالی که داروی آلبروایت چنین است.

تهیه و ترجمه در سایتpsstar.ir