راهنما Resident Evil 7
راهنما Resident Evil 7 قسمت ۱۲

راهنما Resident Evil 7

راهنما Resident Evil 7 : همانطور که در جریان هستید ، بازی Resident Evil 7 از Guest House آغاز میشود که شامل Derelict House Footage (نوار ویدئویی گروه فیلم بردار) و سکانس های دیگری میباشد که کسانی که نسخه دمو را بازی کرده باشند با این سکانس ها آشنا هستند. مطمئنا در نسخه اصلی بازی بسیاری از موارد تغییر کرده اند و جایشان عوض شده پس منتظره سوپرایزها باشید !

دانلود رایگان نسخه دمو برای PC ، PS4 و XBOX One

خرید این بازی برای PS4

مشاهده قسمت قبل راهنما Resident Evil 7

Master Bedroom

حالا زمان رفتن به Master Bedroom است. بعد از سیو کردن، از تریلر به خانه اصلی برگردید و قبل از بالا رفتن از پله ها در سالن ساعت را نگاه کنید و بببینید ساعت چند است (۱۰:۱۵ بود). حالا در سالن از پله های سمت چپ بالا بروید تا جلوی درب اتاق Master Bedroom با قفل مار که قبل تر آن را باز کرده بودیم (تا بتوانیم کلید مار را در صندوق بگذاریم) برسید.

ساعت

حالا وارد اتاق شوید.

دوباره مادربزرگ را می بینید که با صندلی اش در اتاق نشسته است.

در این اتاق خبرهای زیادی است

و یکی از مهم ترین اتاق های بازی محسوب می شود که راهی مخفی و زیرزمینی نیز دارد.

CLOCK MEMO

در این اتاق از درون کابینت سمت چپ HANDGUN AMMO x5 را بردارید. سپس یادداشت روی کره زمین را بخوانید تا CLOCK MEMO باز شود. فعلا بی خیال ساعتی که اینجاست شوید تا اول آیتم برداریم. نزدیک مادربزرگ و زیر مبل گوشه اتاق، HERB و SHOTGUN SHELL x2 را بردارید.

گرفتن سلاح جدید grenade launcher

کشوی روی دیوار چیزی ندارد ولی از جعبه ای که اینجاست حتما LOCKPICK را بردارید. دربی که در این اتاق نزدیک مادربزرگ است را باز کنید و سمت راست HERB را بردارید. در این اتاق می توانید BACKPACK UPGRADE 2 را بردارید تا جای وسایلتان باز هم بیشتر شود. درون سبد اینجا نیز یک آیتم وجود دارد که به نظر مثل نقشه ای برای یک سلاح است ولی ما خودمان الان داریم این سلاح را که grenade launcher است.

کوله پشتی

TREASURE PHOTO

کشوی سمت راست این اتاق خالی است. سمت چپ جایی که کوله پشتی را برداشتید می توانید یک TREASURE PHOTO یا عکس گنج دیگر بردارید. حالا برگردید به اتاق اصلی و با ساعت کنار تختخواب تعامل کنید و آن را بگذارید روی ساعتی که در سالن دیده بودیم (مثلا روی ساعت ۱۰:۱۵).

Workshop

این باعث می شود تختخواب کنار رفته و زیر آن یک راه باز شود. پایین پریده و به این مسیر باز شده بروید. این مسیر به یک Workshop در زیرزمین می رسد. در اینجا می توانید کمد کنار درب را چک کنید ولی خالی است. از کابینتی که اینجا وجود دارد ENHANCED HANDGUN AMMO x10 را بردارید. آیتم اصل کاری که دنبالش هستیم نیز اینجا روی میز است، یعنی (KEYCARD (RED که آن را نیز بردارید.

حالا وقت فرار است. شات گانتان را آماده کنید. دربی که اینجاست را باز کنید و دو Molded بزرگ در جلوی شما می آیند و یکی هم از پشت سرتان خواهد آمد که باید آنها را بکشید یا از دستشان فرار کنید به سمت پله هایی که به اتاق سیو می رسد.

حالا دقیقا پشت دربی در راهروی زیر زمین هستیم که قبلا از داخل راهرو قفل بود و در راهرویی که اتاق وان ها و اتاق کوره ها وجود داشت و اکنون ما از دربی بیرون آمده ایم که قبلا قفل بود و رویش نوشته ورک شاپ.

حالا باید زود به سمت پله هایی که به خانه اصلی برمی گردد

و بالایش اتاق سیو است برویم حالا چه با کشتن دشمنان گفته شده و چه با فرار.

بالای پله های زیرزمین می توانید در اتاق سیو کنار پله ها بازی را ذخیره کنید.

سپس از راهروی بالای پله هایی که آمدیم به درون سالن اصلی خانه برگردید

و نزدیک درب سگ ۳ سر می بینید که تلفن دوباره زنگ می خورد که لوکاس است

و دارد چک می کند که آیا ما در راه هستیم یا خیر.

قبل ورود به درب الکرتونیکی حیاط

از درب سگ ۳ سر بیرون بروید و در مسیر تریلر یک Molded چهارپای دیگر را که به سمتتان می آید نیز باید بکشید. بعد از کشتن او و وقتی که نزدیک تریلر می شوید یکی دیگر هم ناگهان ظاهر می شود که باید آن را نیز از پای در آورید.

حالا که کارت قرمز را نیز داریم می توانیم درب الکرتونیکی حیاط در کنار تریلر را نیز باز کنیم ولی بهتر است قبلش دو کار را انجام دهیم.

TOY AXE

ابتدا با lockpick که قبل تر برداشتیم بروید به ناحیه گلخانه در پشت تریلر و در اینجا از پله هایی که به طبقه دوم می رسد بالا بروید تا به اتاقی برسید که درونش حفره ای داشت و از آن پایین پریده بودیم تا به مارگارت برسیم. اینجا اگر یادتان باشد یک کشو بود که قفل بود و حالا می توانید آن را با لاک پیک باز کنید و FLAME ROUND x2 را بردارید.

مسیری که آمدیم را برگردید به حیاط اصلی و کنار تریلر. حالا وقت برداشتن یک آیتم ویژه دیگر است. اگر تبر اسباب بازی یا TOY AXE را که قبلا برداشته بودیم در صندوق گذاشته اید آن را از صندوق تریلر بردارید و به حیاط برگردید.

معمای مخفی

بروید دقیقا جلوی درب الکترونیکی که دو کارت قرمز و آبی می خواهد. اینجا از کنار درب، مسیر دیوار سمت چپ را دنبال کنید و از لای برخی شاخه ها و . رد شوید تا نهایتا به یک بخش پازل مانند shadow/light برسید که اینجا می توانید از تبر اسباب بازی یا TOY AXE استفاده کنید و آن را طوری در نور بچرخانید که سایه آن به شکل عدد ۷ شود و عدد کامل شود که باعث می شود یک صندوق کوچک که اینجاست باز شود.

TOY AXE

STABALIZER رایگان

درون این صندوق یک STABALIZER رایگان برای شما قرار دارد. یکی از همان آیتم هایی که درون تریلر می توانید یکی از آن را بخرید. از این آیتم استفاده و آن را مصرف کنید که در واقع یک آپگرید رایگان برای reload speed شما است که واقعا مجانی اش خیلی خوب است!

STABALIZER

سیو کنید

می دانید که درون تریلر یک دسنگاه پخش و تلویزیون است. پس به آنجا بروید و حتما بازی را سیو کنید تا اگر خواستیم برای گرفتن تروفی دوباره لود کنیم مشکلی نباشد. سپس به سراغ تماشای نوار Happy Birthday در دستگاه پخش تریلر بروید.

HAPPY BIRTHDAY

در این ویدئو یک تروفی می توانید بگیرید به نام Out Before Dessert.

اگر این ویدئو را زیر ۵ دقیقه به اتمام برسانید این تروفی را دریافت خواهید کرد.

برداشتن شمع

ویدئو با انداخته شدن ما در یک اتاق آغاز می شود. وقتی صحنه را دیدید شمع را از روی دلقکی که اینجاست بردارید. به اتاق سمت چپتان بروید و سریعا از اینجا به اتاق سمت راستتان بروید که کیک روی میزش است و در ورودی آن، آب شمعتان را خاموش می کند.

هدف

کیک را چک کنید و در حالی که لوکاس حرف می زند به ایتم های این اتاق شامل بشکه و جعبه روی دیوار و .. دقت کنید. وقتی صحبت های او تمام شد هدف، روشن کردن شمع کیک تولد است. جعبه روی دیوار قفل است و ما راه حلش را داریم.

اگر می خواهید که فقط سریع تروفی را بگیرید و مهم نیست که چگونه این راه حل را به دست آورده ایم، پس پاراگراف بعدی را رد کنید و نخوانید و فقط راه حل معما را که PERSON, BELL W/BIRDFETUS است انجام دهید و این شکل ها را بچینید (جنین، پرنده/زنگ، آدم) تا جعبه باز شود و STRAW MAN را بردارید.

Resident Evil 7 StrawMan

TELESCOPE

روش به دست آوردن راه حل قبلی: باید به نزدیک دلقک بروید و سمت چپ او یک توالت است که باید آنجا سیفون را بکشید تا TELESCOPE را بگیرید. حالا با تلسکوپ به زیر ورودی اتاق کیک که آب می ریزد و بروید و زیر اب بایستید و تلسکوپ را استفاده کنید تا تمیز شود. حالا در این جا مانیتورهای مختلفی وجود دارد که با نلسکوپ تمیز شده آنها را نگاه کنید و راه حل معمای قفل جعبه را می بینید که PERSON, BELL W/BIRD, FETUS است.

Resident Evil 7 استفاده از تلسکوپ

GEAR

با آیتم STRAW MAN که برداشتیم با بشکه ای که اینجا روی میز است تعامل کنید تا GEAR را به دست آورید. حالا از این اتاق و زیر آب به اتاق قبلی بروید و اجاق گاز اینجا را روشن کنید. با آتش اجاق گاز، شمعتان را دوباره روشن کنید و با شمع، آیتم STRAW MAN را بسوزانید تا آیتم FINGER را بگیرید.

GEAR

راهنما Resident Evil 7

ترکاندن بادکنک های روی زمین

حالا با دست در داشتن شمع به سمت درب اتاقی که سمت راست مانیتورهاست بروید و با شمع، طناب روی درب را بسوزانید تا باز شود و وارد شوید. درون این بخش کلی بادکنک می بیینید که روی زمین ریخته اند. در انتهای اینجا یک درب هست که پسورد میخواهد و فعلا نداریم. در گوشه این بخش نزدیک قفسه کتاب ها یک بادکنک خالی نیز هست که آن را بردارید (زیر بادکنک ها پنهان شده است که ان ها را می توانید بترکانید تا بادکنک خالی را پیدا کنید).

QUILL

بادکنک خالی را بیاورید در اتاق اصلی که مانیتورها و اجاق گار و .. هستند و در سمت راست این اتاق، از لوله گازی که اینجاست استفاده کنید تا بادکنک را باد کند تا سرانجام بترکد. یک صحنه خیلی دردناک و بد می بینید ولی خب آیتمی که می خواهید را به دست می آورید یعنی QUILL.

حالا برگردید کنار دلقک و آیتم FINGER را روی دست او استفاده کنید

و آیتم QUILL را نیز در دستش جا دهید.

حالا GEAR را درون شکمش بگذارید تا به کار بیافتد .

نهایتا بعد از صحنه، پسورد لازم را در می یابید که کلمه LOSER است.

Resident Evil 7 Looser

حالا از درب دیگری که در اتاق است (غیر از ورودی که به اتقا کیک می رود) وارد شوید

و کلی بادکنک روی زمین می بینید.

در انتهای این بخش یک درب قفل دیگر می بینید

که باید کد Loser را در آن وارد کنید تا باز شود و از درون اتاق VALVE را بردارید.

Resident Evil 7 Looser Code

حالا بروید به اتاق کیک و دقیقا بعد از رد شدن از زیر آب،

سمت چپتان را نگاه کنید تا لوله آب را ببینید

که می توانید از VALVE روی آن استفاده کنید تا آب ورودی اتاق را قطع کنید.

حالا بروید دم اجاق گاز و دوباره شمعتان را روشن نمایید

و برگردید اتاق کیک (که دیگر آب شمع را خاموش نمی کند) و شمع را روی کیک بگذارید.

Resident Evil 7 قطع آب

دیگر پازل را حل کرده اید.

می توانید دوباره VALVE را برای دوباره به جریان انداتن آب استفاده کنید ولی می شکند و کمکی نمی کند

فقط تا وقتی می توانید زنده بمانید… تولدتان مبارک…

ادامه بازی

نوار ویدئو به پایان رسید. حالا باید به دنبال لوکاس برویم.

اگه از این قسمت راهنما Resident Evil 7 خوشتون اومد حتما نظراتتون رو برامون ارسال کنید !